Середа, 17.07.2019, 21:32
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Виховна робота

    Життя у ліцеї не можна вважати повноцінним, якщо воно обмежується лише одним навчанням. Учні навчального закладу під час навчання не тільки здобувають професійні знання за обраною спеціальністю, а й збагачуються духовно, підвищують особистий культурний рівень, вчаться спілкуватися, одержують незабутні враження від змістовного дозвілля. Вони активно включаються у виховну діяльність. Саме під час організації самоврядування ліцеїсти отримують перші навички організаційної діяльності, впевненість у своїх силах, почуттях внутрішньої свободи. Самоврядування у ліцеї – це творче співробітництво учнів та педагогів, надійний засіб підготовки молодого покоління до самостійного життя. 

     У навчальному закладі проводиться багато традиційних заходів, які проходять творчо і цікаво, навіть стають незабутніми подіями. Одним із традиційних заходів у ліцеї є День знань, який перетворюється у справжнє свято. У навчальному закладі традиційно у цікавій і зворушливій формі проходять День визволення Решетилівки та Полтавщини від німецько-фашистських загарбників,  День селища, День захисника Вітчизни, День української писемності,  вшанування пам’яті почесного громадянина Решетилівщини І.Г.Боровенського,  ім’я якого носить наш ліцей, День працівників  агропромислового комплексу,  День Збройних Сил України,  новорічні та різдвяні свята, День Соборності України, День Гідності та Свободи, Міжнародний жіночий день, Шевченківські дні, День вшанування учасників Чорнобильської трагедії, День Перемоги, День пам'яті та примирення в Україні, День матері та родини, випускний бал. Учні розвивають свої таланти і вміння під час проведення конкурсів «Алло, ми шукаємо таланти»,   «Козацькі забави», «Нумо, хлопці».

     З метою виховання у підростаючого покоління почуття любові до Батьківщини, гордості за свою країну, шанобливого ставлення до держаних і суспільних цінностей, збереження пам’яті про героїв сучасності, усвідомлення ідеї єдності народу України та цілісності її теретирої, усвідомлення учнями цивільного та військового обов’язку перед народом та батьківщиною проходять Уроки мужності. 

  Традиційними у ліцеї стали огляди – конкурси художньої самодіяльності,  зустрічі команд КВК. 

     Із задоволенням та ентузіазмом учні відвідують гуртки хорового та вокального співу, хореографічний та драматичний гуртки. Багато уваги приділяється в ліцеї вихованню здорового способу життя. Саме повноцінний фізичний розвиток учнів ліцею, формування фізично, психічно і морально здорової особистості є умовою для її самореалізації в дорослому житті.

  З метою профілактики тютюнопаління, вживання алкогольних та наркотичних речовин, їх шкідливий вплив на організм людини для учнів ліцею організовуються зустрічі із працівниками управління юстиції,    районної лікарні, центру соціальних служб для молоді, правоохоронних органів, служб у справах дітей Решетилівської РДА, працівниками районної бібліотеки, громадських організацій.

    У позанавчальний час учні мають можливість займатися фізичною культурою і спортом у секції з легкої атлетики, футболу та боксу.  Щороку проходять спартакіади з легкої атлетики, ігрових видів спорту. Найбільше привертає увагу змагання футбольних команд на Кубок Ігоря Веклича. Переможці ліцейних змагань беруть участь у районних та обласних змаганнях і неодмінно перемагають.