Понеділок, 19.11.2018, 08:15
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Графіки ДКА та ДПА

Г Р А Ф І К

 проведення державної кваліфікаційної атестації у випускних групах

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» у 2017-2018 навчальному році

№ піп

Професія

Група

Дата проведення консультації

Час початку консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Відповідальний викладач

 майстер в/н

Склад державної кваліфікаційної комісії

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.

Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва

(категорії А1, А2)

31

19.06.

15-30

20.06.

9-00

№10

Бережецька Я.Д.

Бережецький М.М

 

Голова комісії:

Голуб Ю.Г. – провідний інженер СТОВ «Говтва»

Заступник голови  комісії:

Спільна Н.П. – директор ліцею

Члени комісії:

Косолап В.П. - старший майстер

Жук С.П. - викладач спецдисциплін, голова методичної комісії

Бережецька Я.Д. – викладач спецдисциплін

Маєвський М.І.- викладач спецдисциплін

Овчінніков О.І. – викладач спецдисциплін, майстер в/н

Бережецький М.М, Водолазський В.М., Турчин В.О. - майстри в/н

Тракторист-машиніст сільськогосподарського  виробництва

(категорія А1)

(курси за договором з центром зайнятості)

5

13.07.

8-30

14.07.

9-00

№10

Водолазський В.М

Харченко В.П.

 

Голова комісії:

Голуб Ю.Г. – провідний інженер СТОВ «Говтва»

Заступник голови  комісії:

Спільна Н.П. – директор ліцею

Члени комісії:

Косолап В.П. - старший майстер

Жук С.П. - викладач спецдисциплін, голова методичної комісії

Бережецька Я.Д. – викладач спецдисциплін

Маєвський М.І.- викладач спецдисциплін

Овчінніков О.І. – викладач спецдисциплін, майстер в/н

Бережецький М.М, Водолазський В.М., Турчин В.О. - майстри в/н

2.

 

Електрозварник  ручного зварювання

 

34

21.06.

8-30

21.06.

9-00

№13

Маєвський М.І.

Зінченко М.В.

Голова комісії :

Голуб Ю.Г. – провідний інженер СТОВ «Говтва»

Заступник голови :

Спільна Н.П. – директор ліцею

Члени комісії:

Болбат С.Ю. – заступник директора з НВР

Косолап В.П. – старший майстер

Мотузко П.В. – викладач-майстер в/н, голова методичної комісії

Маєвський М.І., Волошин Г.В. - викладачі спецдисциплін

Мотузко В.І., Дяченко С.А., Зінченко М.В., Харченко В.П. – майстри в/н

3.

3

24.01.

15-30

25.01.

9-00

№13

Волошин Г.В.

Харченко В. П.

4.

Пекар,

лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу

32

19.06.

14-00

20.06

9-00

№18

Самченко Н.М.

Плюта А.І.

Голова комісії:

Барабаш І.В. – директор ФОП «Барабаш І.В.»

Заступник голови:

Болбат С.Ю. – заступник директора з НВР

Члени комісії

Косолап В.П. – старший майстер

Самченко Н.М - викладач спецдисциплін, голова методичної комісії

Остапенко А.О, Плюта А.І., Овраменко І.В. - майстри в/н

5.

Кухар, кондитер

33

21.06.

8-30

22.06.

9-00

№4

Чередник С.О.

 

Голова комісії :

Шкурупій Н.В. – директор ПП «Шкурупій Н.В.»

Заступник голови :

Шелест Л.Я. – заступник директора з ВР

Члени комісії :

Болбат С.Ю.- заступник директора з НВР

Косолап В.П. – старший майстер

Спільна Н.П. – директор, викладач спецдисциплін

Жук С.П. – викладач спецдисциплін

Шевченко І.В. – голова методичної комісії, майстер в/н

Чередник С.О., Черкас Ж.М., Вусик Л.В. – майстри в/н

6.

2

24.01.

14-00

25.01.

9-00

№4

Спільна Н.П.

Черкас Ж.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Г Р А Ф І К

 проведення державної підсумкової атестації із загальноосвітньої підготовки у випускних групах

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» у 2017-2018 н.р.

Група №31. Професія: «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів»

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Українська мова

(переказ)

07.04.

14-00

30.05.

9-00

№3

Голова комісії : Болбат С.Ю.

Члени комісії :   Шелест Л.Я.

                             Самарська О.Г.

2.

Математика

(письмово)

24.05.

15-30

25.05.

9-00

№15

Голова комісії : Болбат С.Ю.

Члени комісії :  Деньга С.І.           

        Рафальська Р.І.

3.

Фізика

(письмово)

19.05.

14-00

22.05.

9-00

№8

Голова комісії : Спільна Н.П.

Члени комісії :   Мотузко Г.В.

                              Деньга С.І.

 

Група №32. Професія: «Пекар, лаборант хіміко – бактеріологічного аналізу»

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Українська мова

(переказ)

23.03

15-30

24.03.

09-00

№3

Голова комісії : Болбат С.Ю.

Члени комісії :   Шелест Л.Я.

                             Самарська О.Г.

2.

Математика

(письмово)

27.03

15-30

28.03.

09-00

№15

Голова комісії : Болбат С.Ю.

Члени комісії :  Деньга С.І.          

        Рафальська Р.І.

3.

Хімія

(письмово)

30.03

15-30

31.03.

09-00

№9

Голова комісії : Болбат С.Ю.

Члени комісії :  Сук Л.В.

                            Остапенко А.О.

                            Самченко Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група №33. Професія: «Кухар, кондитер»

 

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Українська мова

 (переказ )

27.03.

15-30

28.03.

09-00

№3

Голова комісії : Болбат С.Ю.

Члени комісії :   Шелест Л.Я.

                             Самарська О.Г.

2.

Математика

 (письмово)

23.03.

15-30

24.03.

09-00

№15

Голова комісії : Болбат С.Ю.

Члени комісії :  Деньга С.І.          

        Рафальська Р.І.

3.

Фізика

(письмово)

20.03.

15-30

21.03.

09-00

№8

Голова комісії : Спільна Н.П.

Члени комісії :   Мотузко Г.В.

                              Деньга С.І.

 

Група №34. Професія: «Електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів»

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Українська мова

 (переказ)

06.04.

14-00

07.04.

09-00

№3

Голова комісії : Болбат С.Ю.

Члени комісії :   Шелест Л.Я.

                             Самарська О.Г.

2.

Математика

(письмово)

10.04.

15-30

11.04.

09-00

№15

Голова комісії : Болбат С.Ю.

Члени комісії :  Деньга С.І.          

        Рафальська Р.І.

3.

Фізика

(письмово)

33.04.

15-30

14.04.

09-00

№8

Голова комісії : Спільна Н.П.

Члени комісії :   Мотузко Г.В.

                              Деньга С.І.

Г Р А Ф І К

 проведення перевірочних робіт та поетапних атестацій у ІІ семестрі

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» у 2017-2018 н.р.

Група №31. Професія: «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А1»,  «А2»), водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)»

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Перевірочна робота за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії «А2»

12.05.

14-00

15.05.

8-30

трактородром

Голова комісії: Косолап В.П.

Члени комісії:  Бережецька Я.Д.

                         Бережецький М.М.

2.

Перевірочна робота з індивідуального водіння автомобіля (кваліфікація – водій автотранспортних засобів кат. С1)

19.06.

8-30

19.06.

10-00

автодром

Голова комісії: Косолап В.П.

Члени комісії:  Маєвський М.І.

Вовк М.Г., Бережецький М.М.

3.

Правила дорожнього руху

18.05.

15-30

19.05.

8-30

№12

Голова комісії: Болбат С.Ю.

Члени комісії:  Маєвський М.І.,

Вовк М.Г., Косолап В.П.

4.

Будова та експлуатація

вантажного автомобіля

15.05.

15-30

16.05.

8-30

№10

Голова комісії: Болбат С.Ю.

Члени комісії:  Бережецька Я.Д.,

                           Вовк М.Г.   

5.

Поетапна атестація за професією «Водій автотранспортних засобів категорії С1»

21.06.

15-30

22.06.

8-30

№12

Голова комісії: Болбат С.Ю.

Члени комісії: Косолап В.П.

Бережецька Я.Д., Маєвський М.І.

Вовк М.Г., Болбат В.В.         

Група №32. Професія: «Пекар, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу»

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Перевірочна робота за професією «Лаборант ХБА

2-го розряду»

21.03.

15-30

22.03.

8-30

№17

Голова комісії: Косолап В.П.

Члени комісії: Плюта А.І.,

Самченко Н.М., Остапенко А.О.,

Овраменко І.В.

2.

Спецтехнологія

31.03.

15-30

03.04.

8-30

№18

Голова комісії: Спільна Н.П.

Члени комісії:  Самченко Н.М.,

                             Плюта А.І.

 

Група №33. Професія: «Кухар, кондитер»

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Перевірочна робота за професією «Кондитер

3-го розряду»

09.03.

15-30

10.03.

8-30

№2

Голова комісії: Косолап В.П.

Члени комісії: Чередник С.О.,

Шевченко І.В., Черкас Ж.М., Вусик Л.В.

2.

Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства

03.04.

15-30

04.04.

8-30

№4

Голова комісії: Спільна Н.П.

Члени комісії:  Чередник С.О.,

                             Шевченко І.В.

 

3.

Устаткування

підприємств харчування

30.03.

14-30

31.03.

8-30

№11

Голова комісії: Спільна Н.П.

Члени комісії:   Жук С.П.

                          Чередник С.О.

Група №34. Професія: «Електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Перевірочна робота за професією «Електрозварник ручного зварювання 4-го розряду»

23.03.

15-30

24.03.

8-30

майстерня

Голова комісії: Косолап В.П.

Члени комісії:  Зінченко М.В.,

Дяченко С.А, Мотузко П.В.,

Мотузко В.І.

2.

Перевірочна робота з індивідуального водіння автомобіля (кваліфікація – водій автотранспортних засобів кат. С1)

19.06.

8-30

19.06.

10-00

автодром

Голова комісії: Болбат С.Ю.

Члени комісії:  Маєвський М.І.

Болбат В.В., Косолап В.П.

3.

Правила дорожнього руху

14.04.

15-30

18.04.

10-00

№12

Голова комісії: Болбат С.Ю.

Члени комісії:  Маєвський М.І.,

Болбат В.В., Косолап В.П.

4.

Будова та експлуатація

вантажного автомобіля

20.04.

15-30

21.04.

8-30

№10  

  Голова комісії: Болбат С.Ю.

  Члени комісії: Бережецька Я.Д.,

  Болбат В.В., Косолап В.П.     

5.

Спецтехнологія

24.04.

15-30

25.04.

8-30

№12

 Голова комісії: Болбат С.Ю.

  Члени комісії: Маєвський М.І.,

   Зінченко М.В.

5.

Поетапна атестація за професією «Водій автотранспортних засобів категорії С1»

19.06.

09-15

20.06.

8-30

№12  

   Голова комісії: Болбат С.Ю.

   Члени комісії: Косолап В.П.

   Бережецька Я.Д., Маєвський М.І.

   Вовк М.Г., Болбат В.В.         

Група №21. Професія: «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А1»,  «А2»), водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)»

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Перевірочна робота за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії «А1»

07.06.

15-30

08.06.

8-30

трактородром

Голова комісії: Косолап В.П.

Члени комісії:  Водолазьський В.М., Бережецький М.М., Овчінніков О.І.

2.

Трактори

15.06.

15-30

16.06.

8-30

№10

  Голова комісії: Болбат С.Ю.

  Члени комісії: Бережецька Я.Д.,

   Водолазьський В.М.      

3.

Сільськогосподарські машини

09.06.

14-00

12.06.

8-30

№11

   Голова комісії: Болбат С.Ю.

   Члени комісії: Жук С.П.,

    Водолазьський В.М.      

Група №22. Професія: «Пекар, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу»

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Перевірочна робота за професією «Пекар 3-го розряду»

08.04.

15-30

11.04.

8-30

№21

  Голова комісії: Косолап В.П.

  Члени комісії:  Плюта А.І.,

                            Остапенко А.О.,

                            Самченко Н.М.

2.

Технологія

хлібопекарського виробництва

03.05.

15-30

04.05.

8-30

№18

Голова комісії: Спільна Н.П.

Члени комісії:  Самченко Н.М.,

                   Остапенко А.О.                

3.

Устаткування

хлібопекарського виробництва

05.05.

14-00

08.05.

8-30

№18

 Голова комісії: Болбат С.Ю.

 Члени комісії:  Самченко Н.М.,

                     Остапенко А.О.               

Група №23. Професія: «Кухар, кондитер»

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екзамену

Кабінет

Склад атестаційних комісій

1.

Перевірочна робота за професією «Кухар 4-го розряду»

07.04.

14-00

10.04.

8-30

№2

Голова комісії: Косолап В.П.

Члени комісії: Шевченко І.В.,

Вусик Л.В., Чередник С.О.,

Черкас Ж.М.    

2.

Технологія приготування їжі 

з основами товарознавства

11.04.

15-30

12.04.

8-30

№4

Голова комісії: Спільна Н.П.

Члени комісії:  Шевченко І.В.,

Вусик Л.В.                

Група №1. Професія: «Електрозварник ручного зварювання, водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)

№ п/п

Предмет

Дата проведення консультації

Час проведення консультації

Дата проведення екзамену

Час проведення екза