Вівторок, 22.05.2018, 07:23
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"


Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Здобутки педагогічних працівників

Здобутки педагогічних працівників

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей

імені І.Г.Боровенського» за 2009-2017 навчальні  роки
 

№п/п

Здобутки педагогічних працівників

Рік участі у конкурсі

Назва конкурсу

ПІБ переможця

(пед. працівника, творчих колективів)

1

Дипломом І ступеня  у номінації «Викладачі»

2009



 

Всеукраїнський конкурс «Робітнича   професія – 2009»

Самченко Н.М.

2

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Викладачі»

2009



 

Всеукраїнський  конкурс «Робітнича професія – 2009»

      Спільна Н.П,       Шелест Л.Я.,

3

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Майстри виробничого навчання»



 

2009



 

Всеукраїнський конкурс «Робітнича професія – 2009»

         Ярмола О.В                 Косолап Л.М.        Рева Н.А..



 

4

 ІІІ місце

2010

Обласний конкурс з право виховної роботи

Шелест Л.Я.

5

ІІІ місце

2011

Обласний конкурс з питань висвітлення та популяризації роботи ліцею та професійної орієнтації молоді

Самченко Н.М.

6

ІІ місце

2011

Конкурс з право виховної роботи



 

Шелест Л.Я.

7

Річна передплата на журнал «Hi – tech у школі».

2012

Всеукраїнський конкурс «Веб-сайт обличчя успіху».

Ярмола О.В.

8

І місце в номінації "Світова література".

2012

Всеукраїнський конкурс  «Кращий інноваційний - 2011 урок у системі ПТО»    Ж-л «Профтехосвіта»

Лебединський Е.В.

9

ІІІ місце в номінації «Виробниче навчання»

2012

 Всеукраїнський конкурс  «Кращий інноваційний - 2011 урок у системі ПТО»    Ж-л «Профтехосвіта»

Артюхова Р.П.



 

10 Диплом в номінації "Виробниче навчання" 2012 Всеукраїнський конкурс  «Кращий інноваційний  урок у системі ПТО»       В-во "Шкільний світ",       Ж-л «Профтехосвіта» Самченко Н.М.

11

II місце в номінації «Хімія»

2012

 Всеукраїнський конкурс  «Кращий інноваційний - 2011 урок у системі ПТО»    Ж-л «Профтехосвіта»

Сук Л.В.

12

Переможець у номінації «Розробка електронних засобів навчання»


 

2012

Обласний огляд-конкурс електронних засобів навчального призначення професійної спрямованості «Мультимедійний простір профільної освіти»

Авторський колектив Волошин Г.В., Рафальська Р.І.

 



 

13

Лауреат у номінації «Розробка електронних засобів навчання»

2012

«Мультимедійний простір профільної освіти»»

   Жук С.П.,     Рафальська Р.І.

14 ІІІ місце 2012 Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Популярні енциклопедії робітничих професій» (професія пекар, лаборант ХБА) Самченко Н.М.
15 ІІІ місце 2012 Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Популярні енциклопедії робітничих професій» (професія тракторист, слюсар)  Жук С.П.,     Рафальська Р.І.

16

І місце 

 

2013

Конкурс  фахової педагогічної майстерності на кращу правовиховну роботу

         Шелест      Л.Я.           Гусєв В.Л.           Класні керівники

17

ІІІ місце

2013

Обласний огляд-конкурс методичних кабінетів закладів ПТНЗ

Рафальська Р.І.

18

ІV місце

2013

Конкурс веб-сайтів ПТНЗ області -

 Рафальська  Р.І.      Гречка А.Ф.

19

ІІІ місце

2013

Обласний конкурс інноваційних технологій

Гусєв В.Л.

20

ІІІ місце

2014

Обласний огляд-конкурс  на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах області

       Шелест  Л.Я.              Гусєв        В.Л.

  Класні керівники

21


ІІІ місце
 

2014

Обласний огляд-конкурс кабінетів з охорони праці

Болбат С.Ю.   Шевченко М.О.

22 "Один із кращих" 2014 Всеукраїнський фестиваль навчальних фільмів «Урок майстра» Шевченко І.В.
23 V місце 2014 Всеукраїнський фестиваль навчальних фільмів «Урок майстра»

 Рафальська   Р.І.    ГречкаА.Ф.

24

Подяка

2014 Обласний конкурс інноваційних технологій Самченко Н.М.
25 ІІ місце 2015 Обласний огляд-конкурс  на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах області

 Шелест Л.Я.

Гусєв В.Л.

Класні керівники

26 V місце в заочному етапі серед сільських ПТНЗ області 2015 Обласний конкурс «Кращий вихователь учнівського гуртожитку» Пащенко В.С.
27 VІІ місце серед ПТНЗ області 2015 Конкурс веб-сайтів ПТНЗ області  Рафальська Р.І.
28 VI місце 2015

Обласний конкурс інноваційних проектів.

Інноваційний проект «Навчальне кафе як засіб підвищення  якості підготовки майбутніх кухарів, кондитерів»

Члени методичного об‘єднання з професії «Кухар, кондитер»
29 ІІ місце  2016

Обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України 

Керівник фізичного виховання Гусєв В.Л.
30 Учасник 2016

 Обласний огляд-конкурс  на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах області 

Л.Я. Шелест, В.Л.Гусєв, Класні керівники
31 І місце 2016 Обласний конкурс інноваційних технологій серед закладів ПТНЗ області 2-го атестаційного рівня. Інноваційний проект з теми "Інтегроване навчання - як засіб досягнення цілісної системи знань учнів та запорука успішного опанування професії» Підготували голова МК з підготовки пекарів Самченко Н.М., та майстер в/н Плюта А.І. (нагороджені грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної адміністрації)
32 Ввійшла у 5 кращих та надрукована у збірці кращих проектів, випущеною НМЦ ПТО у Полтавській області. 2016 Проектна робота на обласний конкурс краєзнавчих проектів «Мій рідний край – моя історія жива» викладачем Гусєва Г.М.
33 І місце 2017 Проект "Профтехосвіта Полтавщини: істор, присвячений 80-річчю з дня утворення Полтавської області Творча група РПАЛ