Неділя, 19.08.2018, 09:58
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Здобутки учнів

 

Здобутки учнів  за 2014-2018 н.р.

X місце

2014

Обласна олімпіада з іноземної мови

Косолап Арсен

(Лебединський Едуард)

V місце

2014

Конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Полтавської області з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва".

Бажан Богдан

ІІ місце

2014

Конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Полтавської області з професії "Кухар".

Тернієвська Вікторія

 

Сертифікат «Добре» -8, «Учасник» -1

 

2014

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру - 2014»

Чобану Юлія,

Захарченко Микола, Вовк Юрій, Кузьмич Олег, Пінчук Євген, Сокур Володимир, Ростовський Максим, Петрова Ольга, Гуртовенко Євген

ІІ місце – зональний

 

2014

КВК

Лебединський Е.В.

X місце

 

 

Обласна олімпіада з іноземної мови

Косолап Арсен

ІІІ місце

 

2014

Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика

Литвиненко Антон

ІІ місце

2014

ІV етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Литвиненко Антон

Сертифікат

«Відмінно» -1

«Добре» -2 Учасник -2

 

2014

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Нестеров Євген

Олійник Ростислав

Варвянський Андрій

Хойров Денис

Пасішник Віталій

Бронзовий сертифікат – 3

Сертифіка учасника - 7

2014

Міжнародний лінгвістичний конкурс «Гринвіч – 2014»

Косолап Арсен

Литвиненко Андрій

Кузьмич Олег

Мазурчук Михайло

Телюк Наталія

Поковба Наталія

Коваль Анна

Ростовський Максим

Коваль Яна

Тутак Марина

Відмінний результат -1

Добрий результат - 9

2015

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру - 2015»

Ростовський Максим

Юрченко Жанна

Гізатуліна Альбіна

Яненко Ольга

Варвянський Андрій

Мацак Ростислав

Паук Руслана

Телюк Наталія

Поковба Наталія

Ростовський Максим

ІІІ місце

2015

V етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Литвиненко Антон

V місце

2015

Конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Полтавської області з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування

Михайлик Олексій

( Жук С.П., Водолазський В.М.)

ІІ місце

2015

Відкритий чемпіонат міста Кременчук з воркауту

Христенко Богдан

Лауреат

2015

Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика

Рескаленко Юрій

 

Сертифікат учасника

2016

Міжнародний лінгвістичний конкурс «Гринвіч – 2015»

Долинська Оксана

Мазурчук Михайло

Рескаленко Юрій

Сердюкова Світлана

Сень Олександр

Куковенко Олександр

Сухомлин Катерина

Ростовський Максим

Телюк Наталія

Добрий результат – 3

Учасник -4

2016

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру - 2016»

Притиск Тетяна, Щиголь Ярослав,

Долінська Оксана,

Цибульський Владислав,

Карпець Олексій

Дробіт Владислав,

Клюшнік Олексій

Лауреат

2016

VІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Рескаленко Юрій

 

12 місце

2016

Обласна олімпіада з географії

Рескаленко Юрій

Шоляк Євгенія

І місце

2016

Обласна олімпіада серед учнів ПТНЗ зі спеціального предмета «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства».

 

Сухомлин Катерина

І місце у загальному заліку (команда дівчат ліцею)

VI місце в загальному заліку (юнаки)

2016

Обласна Спартакіада учнів ПТНЗ

індивідуальні старти;

І місце зі стрибків із скакалкою за 1 хв.;

ІІ місце з піднімання тулуба в сід за 1 хв.;

ІІ місце з човникового бігу 4х9 м.

І місце - з підтягування на перекладині,

ІІІ місце - з настільного тенісу.

 

Поковба Наталія

Тагірова Анастасія

Долинська Оксана

Христенко Богдан

Калашник Михайло

Учасник

2016

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер 2016»

9 учнів ліцею

Лиша А

Воронянський А.

Корінь С.

Байдак А.

Карпець А.

Тотор

Магда Н.

Піденко Р.

Мальгівська О.

(Мотузко Г.В., Рафальська Р.І.)

Учасники

2016

Міжнародному лінгвістичному конкурсі «Гринвіч – 2016»

11 учнів ліцею

Крупко Л.

Молодчин Д.

Супрун О.

Гасенко І.

Лукафейник Т.

Воронянський А.

Долінська О.

Мазурчук М.

Родзянко О.

Василенко Д.

Рескаленко Ю.

(Лебединський Е.В.,

Самарська О.Г.)

12 місце ( з 24)

2016

Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика

Ханчалян Нарек,

(Шелест Л.Я., Самарська О.Г.);

Відзначено як якісні матеріали

2016

Інтернет-конкурс «Моя професія найкраща»

Валентина Большакова

ІІІ місце

2017

VІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Гасенко Ірина

Одна із кращих робіт

2016

Всеукраїнський конкурс для учнів професійно-технічних навчальних закладів "Моя професія найкраща" у рамках співпраці Інституту професійно-технічної освіти НАПН України та Goehe-Institut в Україні.

За умовами конкурсу учень повинен був зняти коротке відео-презентацію про професію, яку він здобуває в ПТНЗ на 3-5 хв. і розповісти про свою майбутню професію німецькою мовою.

(Большакова Валентина, наставники

Самченко Н.М.,

Лебединський Е.В.);

 

Сертефікати

5- відмінно

3- добре

2- учасник

2017

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру - 2017»

5- відмінно

1.Дробот С

2.Магда Н.

3.Мальгівська О.

4.Статнік С.

5.Бодня А.

3- добре

1.Піденоко Р

2.Коломієць Т.

3.Дунмаляєва Д

2- учасник

1.Кузьмін М.

2.Дробіт В

(Деньга С.І.)

Лауреат

2017

Полтавська мала академія наук спільно з Департаментом освіти і науки, Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського провели обласний історичний конкурс «Ми діти твої, Полтавщино», присвячений сторіччю від початку Української революції і відновлення української державності у 1917-1921 роках.

Гасенко Ірина

(Гусєва Г.М.)

ІІІ місце (з 17)

2017

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кондитер».

Лиша Аліна

В десятку кращих знавців з питань «Охорони праці»

7 місце (30)

2017

ІІ етап обласної олімпіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з предмета «Охорона праці».

Потоцький Павло

Бережецька Я.Д.

8 місце

2017

Обласний етап олімпіади з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Чабак Ніна (Сук Л.В.)

ІІІ місце 2017 Обласна Спартакіада ліцеїв аграрного спрямування з настільного тенісу Рятушняк Олег
Переможець 2017

Міжнародного конкурсу мистецтв «Різдвяна коляда» у номінації «Художнє читання. Розмовний жанр», який відбувся у Миргороді.

Олександр Родзянко,

нагороджений дипломом міжнародного зразка та сертифікатом на 100 євро для поїздки у Міжнародний телевізійний табір «Вместе» в м.Кітен Болгарії.

3- добрий результат

7- учасник

2017 Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер 2017»

10 учнів ліцею

Мотузко Г.В., Рафальська Р.І.

ІІІ місце 2017 Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика

Гасенко Ірина

Шелест Л.Я.

10 місце 2017 Всеукраїнський конкурс Тараса Шевченка Самарська О.Г.
  2017 Міжнародному лінгвістичному конкурсі «Гринвіч – 2017»

12 учнів ліцею

(Лебединський Е.В.)

  2017 Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

10 учнів.

Шелест Л.Я.

6 місце 2017 Олімпіада з креслення. Полтавський коледж нафти і газу.

Книш Олександр.

Жук С.П.

Лауреат 2018 МАН. Обласний літературний конкурс «Відлуння заповітів земляків. Присвячується 150-річниці від дня народження Миколи Дмитрієва». Номінація «Творча робота. Вірш».

Капустян Ліна.

Самарська О.Г.