Понеділок, 19.11.2018, 07:52
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

1 грудня - Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими

1 грудня 2017 року, до Міжнародного дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими, відбулася загальноліцейна виховна година на тему «СНІД- знак біди», яку підготувала і провела «старший викладач», класний керівник Бережецька Я.Д. Метою заходу було поглибити знання молоді ліцею про ВІЛ, СНІД, формувати усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ.

Ярослава Дмитрівна розпочала захід словами Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти – людина?». Викладач зазначила, що СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX століття, але сьогодні, як і багато років тому, проблема СНІДу та її наслідки безпосередньо стосуються кожного. Про СНІД говорять багато. Проте цього ще недостатньо, аби люди усвідомили весь трагізм поширення такого страшного захворювання в Україні.

Ведучі заходу, учні 11 ТМС групи Гаврилюк О., та Пащенко О. ознайомили присутніх із історією виникнення захворювання та гіпотезами походження СНІДу, симптомами захворювання, шляхами передачі ВІЛ – інфекції. Учні ліцею переглянули відеофільми та отримали інформаційні бюлетені «Знай правду про ВІЛ-інфекцію і СНІД».

Присутнім на заході ще раз було наголошено, що без особистого внеску кожного неможливо ефективно протистояти поширенню такої страшної хвороби. А цей особистий внесок полягає у веденні здорового способу життя, збереженні вірності своєму статевому партнеру, відмови від вживання наркотиків, виявлення милосердя і співчуття до тих, хто вже хворий.

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (01.12.2017)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: