Понеділок, 16.07.2018, 17:31
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Методичний тиждень

 Згідно плану роботи ліцею та з ініціативи НМЦ ПТО у Полтавській області в період 23 по 27 жовтня 2017 року в навальному закладі проходив методичний тиждень педагогічної майстерності на тему: «Від творчої особистості педагога – до творчої особистості учня». Метою проведення методичного тижня було сприяння розвитку творчості педагогів, обмін інформацією щодо інноваційних форм і методів навчання, пропаганда кращих здобутків, перспективних ідей щодо підвищення рівня професійно-технічної освіти. Проведенню тижня передувала певна робота. На засіданні методичної ради був розроблений план проведення тижня, призначені відповідальні за проведення заходів в рамках окресленої теми. Методист ліцею Рафальська Р.І. провела методичні консультації для організації запланованих заходів. В рамках тижня були проведені заходи:

23.10.2017. Педагогічні працівники ліцею прослухали он-лайн семінар «Актуальні питання організації методичного супроводу навчально-виробничого та виховного процесу», у ході якого методист ліцею Рафальська Р.І. ділилася досвідом організації роботи шкіл ППД у навчальному закладі.

 

24.10.2017. Відбулося засідання творчої групи «Персональний сайт – ефективний інструмент сучасного педагога». Керівник творчої групи, викладач ліцею Гусєв В.Л. поділився досвідом та надав рекомендації щодо створення власного сайту. Викладач Мотузко Г.В. поділилася досвідом створення та ведення власного блогу.

    

  З метою підвищення інформаційної культури педагогів бібліотекар ліцею Калініченко О.В. здійснила огляд нових надходжень, публікацій в газетах, журналах та методичних виданнях.

  Викладач ліцею Жук С.П. прийняв участь у черговому засіданні школи передового педагогічного досвіду «Методика і практика розробки та ефективного використання робочих зошитів для учнів, які навчаються за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», яке відбулося на базі Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол.

  Старший майстер Косолап В.П. та майстер виробничого навчання з підготовки трактористів-машиністів Бережецький М.М. прослухали обласний вебінар - засідання обласної секції педагогічних працівників слюсарних і верстатних професій.

 

25.10.2017. Відбулося засідання педагогічної ради за темою: «Висока якість навчання – основний напрямок роботи педагогічного колективу ліцею». Діяла виставка методичних напрацювань педагогічних працівників ліцею.

     

26.10.2017. На базі ліцею відбулося засідання обласної секції викладачів предметів «Інформатика та «Інформаційні технології» ПТНЗ Полтавської області на тему: «Учитель готується до хорошого уроку все життя…». Відкрила засідання обласної секції та ознайомила з планом її роботи методист НМЦ ПТО Н.В.Бойко. Директор ліцею Н.П. Спільна привітала учасників семінару та ознайомила з роботою начального закладу. Керівник секції Бойко Н.В. виступила з питання щодо плану реалізації експериментальної роботи «Системний підхід до створення електронних засобів навчального призначення педагогічними працівниками професійно-технічних навчальних закладів області». Викладач ліцею Рафальська Р.І. ознайомила присутніх з досвідом роботи з організації та проведення першого етапу уроку- етапу актуалізації опорних знань учнів як одного із ключових моментів уроку. Учасники семінару оглянули навчально-матеріальну базу Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г.Боровенського.

 

 

   Пройшли тематичні засідання методичних комісій, на яких педагоги ліцею розглянули актуальні питання підвищення якості навчально-виховного процесу, впровадження сучасних методів активізації навчальної діяльності учнів. Виробили заходи на виконання рішень педагогічної ради за темою: «Висока якість навчання – основний напрямок роботи педагогічного колективу ліцею».

    

26.10.2017. Відбулися загальноліцейні Батьківські збори. Перед батьками учнів ліцею виступили директор ліцею Н.П. Спільна, заступник директора з навчально-виробничої роботи С.Ю. Болбат, заступник директора з навчально-виховної роботи Л.Я. Шелест, старший майстер В.П. Косолап. Вони познайомили присутніх із завданнями, які стоять перед начальними закладом, педагогічним та батьківським колективом, говорили про проблеми навчально-виховного процесу в ліцеї та плани на подальше їх вирішення.  Батьки учнів випуских груп отримали інформацію щодо порядку організації та проведення ЗНО-2018.

  

Педагоги ліцею ознайомилися  з віртуальною виставкою матеріалів передового педагогічного досвіду педагогічних працівників ПТНЗ Полтавської області (сайт НМЦ ПТО у Полтавській області)

 

 

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (08.11.2017)
Переглядів: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: