Середа, 20.03.2019, 05:35
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Навчально-польові збори з предмета "Захист Вітчизни"

  З 28 по 30 березня у навчальному закладі відбулися триденні навчально-польові збори для учнів третього курсу, які за наказом директора закладу Спільної Н.П. організував викладач предмета «Захист Вітчизни» Мирошник М.В.

  Метою навчально-польових зборів було вдосконалення знань, умінь і навичок учнів, визначення рівня їх готовності до строкової військової служби в Збройних силах та інших військових формуваннях України.

  Практичні заняття проходили на території ліцею та в спортивному комплексі навчального закладу.

  Відповідно до робочої програми та навчального плану вправи зі стройової, тактичної, прикладної фізичної, вогневої підготовки та тактичної медицини відпрацьовували 50 юнаків. Для кращого засвоєння практичних прийомів учнів поділили на два взводи, командування якими виконували сержанти запасу, учасники бойових дій, випускники ліцею – Григоренко Андрій та Стебельський Сергій. Заняття із тактичної медицини провели представники громадської організації «Єдність і братерство».

  По завершенню навчально-польових зборів були підведені підсумки. Учнів, які мали кращі результати, директор ліцею Н.П.Спільна та методист НМЦ ПТО у Полтавській області Л.М.Левада нагородили грамотами.

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (02.04.2018)
Переглядів: 101 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: