Середа, 20.03.2019, 05:27
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Обласна Спартакіада учнів професійно-технічних навчальних закладів аграрного спрямування

25 квітня 2018 року на спортивній базі ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського» відбулася обласна Спартакіада учнів професійно-технічних навчальних закладів аграрного спрямування, в якій взяли участь і юні спортсмени нашого ліцею.

  Програма змагань включала такі види спорту:
- юнаки – футбол, настільний теніс, крос 1000 м, гирьовий спорт, підтягування на перекладині;
- дівчата – настільний теніс, крос 500 м, «човниковий» біг 4х9 м.

   У всіх видах змагань взяли участь і учні ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського», які продемонстрували неабиякі здібності і спортивну майстерність. За команду ліцею виступали:

футбол - Ковальов Владислав, Байдак Артем, Коп’як Олександр, Бойко Максим, Турчин Олексій, Цопа Вячеслав, Плюта В’ячеслав, Долішняк Вадим;

настільний теніс - Книшевський Олександр;

гирьовий спорт - Корінь Сергій;

легкоатлетичний крос 1000 м - Лукаш Андрій, Воронянський Андрій, Журилко

настільний теніс - Щербина Наталія;

легкоатлетичний крос 500 м - Мар’ян Еріка, Овчаренко Анжела;

човниковий біг 4х9 м - Долінська Оксана.

    За підсумками змагань дівчата ліцею здобули І місце у загальному заліку, а в індивідуальних стартах показали такі результати: Щербина Наталія (33 КК група) – І місце з настільного тенісу; Долінська Оксана (33 КК група) – ІІ місце з човникового бігу 4х9 м; Мар’ян Еріка (12 П-ЛХА група) – ІІІ місце з легкоатлетичного кросу, Овчаренко Анжела (12 П-ЛХА група) – ІV місце з легкоатлетичного кросу.

    Перемогою в обласній Спартакіаді ПТНЗ аграрного спрямування завершили виступ і наші юнаки. Вони також вибороли І місце у загальному заліку Спартакіади. Чемпіонами стали – Корінь Сергій (34 ЕРЗ група) з гирьового спорту, Бойко Максим (33 КК група) з підтягування на перекладині; ІІ місце - Лукаш Андрій (14 ЕРЗ група) з легкоатлетичного кросу, Книшевський Олександр (34 ЕРЗ група) з настільного тенісу; ІІІ місце – футбольна команда ліцею. Воронянський Андрій (31 ТМС група) і Журилко Сергій (4 КК група) були третіми у своїх забігах з легкоатлетичного кросу.

    Готували команду до змагань викладачі фізичної культури та керівники спортивних секцій Артюх О.І., Мирошник М.В., Пісарєв В.М., Косолап Є.М., а також керівник фізичного виховання ліцею Гусєв В.Л.

   Вручили нагороди переможцям і призерам Спартакіади головний суддя змагань, провідний спеціаліст Полтавського комітету (філії) з фізичної культури і спорту Департаменту освіти і науки України Муха Е.В. та директор ліцею Спільна Н.П. Вони побажали юним спортсменам подальших спортивних досягнень та успіхів у житті і спорті.

  

  

  

 

 

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (25.04.2018)
Переглядів: 101 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: