Середа, 20.03.2019, 05:41
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Педагогічні читання 2019

  

  Поки наші учні відпочивають і набираються нових сил для навчання і оволодіння професією, педагоги ліцею активно працюють, щоб з креативом та позитивом зустріти своїх учнів після зимових канікул.

   Педагогічні читання вже традиційно стали суттєвим поповненням скарбнички педагогічної майстерності кожного викладача та майстра виробничого навчання ліцею. Цього навчального року педагогічні читання проходили під гаслом: «Сучасна професійна освіта. Шляхи вдосконалення освітнього процесу» і складалися із двох блоків теоретичного та практичного.

  Директор ліцею Спільна Н.П. зазначила, що у ліцеї створюються умови для якісної професійної та загальноосвітньої підготовки здобувачів освіти, шляхом поповнення матеріально-технічної бази сучасною комп’ютерною технікою: комплект навчального обладнання для STEM кабінету, комплект навчального обладнання для демонстрацій та практичного навчання, навчальний кабінет із інтерактивними засобами навчання, сучасна копіювальна техніка.

  Методист ліцею Рафальська Р.І. висвітлила питання «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти». Педагоги активно обговорили питання «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій-ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів», зокрема викладач історії Гусєва Г.М. доповіла про «Сутність інтерактивного навчання», майстер виробничого навчання Мотузко П.В. виступив з питання «Сучасні інформаційні технології у виробничому навчанні», викладач Жук С.П. поділився досвідом з методики організації сучасного уроку професійно - теоретичної підготовки», майстер виробничого навчання Шевченко І.В. презентувала доповідь на тему: «Методика організації сучасного уроку професійно - практичної підготовки», викладач предмета «Захист Вітчизни» Мирошник М.В. висвітлив питання «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів».

  Викладач фізики Мотузко Г.В. та викладач хімії Сук Л.В. із яскравими ілюстраціями та цікавими прикладами презентували на своєму майстер-класі «STEM – навчання як освітній ресурс ХХІ століття» засоби для запровадження STEM-орієнтованого підходу до навчання на засадах особистісно зорієнтованого, діяльнісного і компетентісного підходів з природничо-математичних дисциплін.

 Викладач математики Деньга С.І. ознайомила присутніх із питання «Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості» та надала поради щодо практичного застосування у освітньому процесі наявних у кабінеті інтерактивних засобів навчання – інтерактивної дошки, планшетів.

  Керівник гуртка технічної творчості Лебединський Е.В. провів майстер-клас із використання комплекту навчального обладнання для демонстрації та практичного застосування.

  Педагоги ліцею жваво обговорювали особливості організації освітнього процесу з використанням нових сучасних комп’ютерних засобів навчання, визначали стратегію формування компетентностей учнів відповідно до Державних стандартів.

  Завдання визначені, цілі сформовані, тож тільки вперед, до реалізації запланованого!

      

                                                                            

      

      

     

 

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: tiutiunnikinna (14.01.2019)
Переглядів: 40 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: