Понеділок, 10.12.2018, 01:37
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Робота спортивних секцій у ліцеї

    Організація спортивних секцій – це тільки частина заходів по розгортанню спортивно-масової й оздоровчої роботи в ліцеї. Головне полягає в тому, щоб спортивні секції проводили систематичні навчально-тренувальні заняття, щоб за певним планом проходили спортивні змагання, товариські масові зустрічі, спартакіади, тощо.

     Основна  мета роботи спортивних секцій  – забезпечити високий рівень здоров’я учнів, оволодіння спортивною технікою, виховання моральних та вольових рис характеру, розвиток фізичних якостей (сили, швидкості, витривалості, спритності) і на цій основі – досягнення високих показників в обраному виді спорту. Все це обов’язково має передбачати навчання й тренування спортсменів будь-якої підготовленості – від новачка до більш кваліфікованих.

 

         Система тренування у ліцеї передбачає відповідну організацію та планування. Тренувальні заняття в спортивних секціях  проводяться три рази на тиждень тривалістю до двох годин. В ліцеї організовано секції з настільного тенісу, пауерліфтингу і футболу. В цих секціях займається понад 60 юних спортсменів. Заняття проводять досвідчені тренери – Артюх О.І., Пісарєв В.М. і Косолап Є.М.

 

         Складовою частиною системи тренування учнів, які займаються у секціях, є систематичний лікарський контроль. Перш ніж приступити до занять у спортивній секції учні проходять лікарське обстеження, під час якого визначається можливість допуску до тренувань, встановлюється характер і ступінь тренувальних навантажень, тощо.

 

      Тренери  навчають фізкультурників самоконтролю, який звичайно не може замінити лікарського контролю, але є цінним доповненням до нього. Під самоконтролем розуміють регулярне спостереження спортсмена за станом свого здоров’я. Методи самоконтролю прості й доступні кожному. При здійсненні його враховуються самопочуття, сон, апетит, вага, м’язова сила, тощо.

 

      Учні, які займаються у спортивних секціях беруть активну участь і перемагають в різноманітних товариських і офіційних змаганнях – обласні Спартакіади, товариські зустрічі, турніри, тощо. Ці учні є найбільшими й найпереконливішими пропагандистами здорового способу життя.

 Керівник фізичного виховання    Гусєв В.Л.

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: leon (09.02.2018)
Переглядів: 170 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: