Понеділок, 19.11.2018, 07:22
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Тиждень математики

В останню декаду жовтня учні ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей» були задіяні у підготовці та проведенні тижня математики в ліцеї. Клопітка організаційна робота членів математичного гуртка та зацікавлених ліцеїстів під керівництвом викладача математики Деньги С.І. сприяла проведенню запланованих заходів на високому рівні. Тиждень був насичений різноманітними подіями, що наповнили будні учнів новими враженнями від розв’язування нестандартних завдань, бурхливими емоціями під час математичних змагань, почуттями задоволення в процесі виконання індивідуальних робіт та колективної співпраці. Разом з педагогами ліцеїсти визначали для себе щоденні рубежі і успішно долали їх, освоюючи нові знання і набуваючи практичних навичок застосування матеріалу.

       Тематичні вікторини, творчі конкурси, математичні розваги, різнопланові дослідницькі завдання сприяли розвитку інтересу ліцеїстів до вивчення математики, гартували командний дух, розвивали креативність і критичне мислення, формуючи предметні  та загальнолюдські компетентності учнів.

       В урочистій обстановці на загальноліцейній лінійці директор ліцею Спільна Н.П. та заступник директора з виховної роботи Шелест Л.Я. підвели підсумки предметного тижня, відзначили грамотами активних учасників і переможців математичних змагань.

       Кращими у творчих  конкурсах стали наступні учні:

       Магда Ніка і Скочко Анна (33 гр.), Єфімова Наталія (12 гр.), Романча Богдан (13 гр.), Сипко Станіслав (14 гр.) – номінація: реферат на тему «Видатні математики України»;

        Гриценко Анастасія (32гр.), Стрижак Анна і Гопанько Неля (23 гр.), Парцей Іванна, Назимко Наталія і Васильцюн Руслана (12 гр.) – номінація: математична стінгазета.

        Переможцями змагання юних знавців математики «Ерудит» стали першокурсники, які освоюють професію «Кухар, кондитер» - 13 група (капітан Поковба Олена) та хлопці, які навчаються по професії «Тракторист-машиніст, слюсар» - 11 група (капітан Соляник Арсен).

        Бажаємо всім учасникам успіхів, визнання та високих навчальних досягнень!

            

            

            

            

Більше фото тут

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: semensemenuch (30.10.2018)
Переглядів: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: