Понеділок, 19.11.2018, 08:24
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Відбулися загальноліцейні батьківські збори

       Перед батьківською громадськістю виступили директор ліцею Н.П. Спільна, заступник директора з навчально-виробничої роботи С.Ю. Болбат, заступник директора з навчально-виховної роботи Л.Я. Шелест, старший майстер В.П. Косолап. Вони познайомив присутніх із завданнями, які стоять перед начальними закладом, педагогічним та батьківським колективом, про проблеми навчально-виховного процесу в ліцеї та плани на подальше та шляхи їх вирішення.

       На батьківські збори запросили працівника Решетилівського відділення поліції В.В. Пащенка, який висвітлив питання правової освіти батьківської громадськості. Перед батьківським колективом виступили медичний працівник А. І. Міщенко, комендант гуртожитку Л.І. Горбонос., практичний психолог В.Г. Зінченко, інженер з охорони праці С.М. Вовк. Про співпрацю загальноліцейного батьківського комітету і педагогічного колективу звітувала його голова В.В. Пахолко.

     Батьки учнів випуских груп отримали інформацію щодо порядку організації та проведення ЗНО-2018.

      Також були розглянуті важливі поточні та організаційні питання. По закінченню зборів батьки зустрілися з класними керівниками та майстрами виробничого навчання навчальних груп.

     

  

 

 

 

 

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (06.11.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: