Середа, 20.03.2019, 05:37
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Відбулися загальноліцейні батьківські збори

      Про підсумки роботи з навчально-виховного процесу в ліцеї, завдання щодо успішного завершення навчального року та працевлаштування випускників батькам проінформували директор ліцею Ніла Петрівна Спільна та заступник директора з НВР Світлана Юріївна Болбат. Про основи безпеки життєдіяльності учнів розповів інженер з охорони праці С.М.Вовк.

     Питання захисту прав неповнолітніх від будь-яких форм фізичного та психологічного насильства, жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення висвітлили заступник директора з НВР Шелест Л.Я. та працівник Решетилівського відділення поліції Пащенко В.В.

    З порадами щодо збереження життя і здоров’я підлітнів до батьків звернулися медпрацівник ліцею Міщенко А.І. та практичний психолог Зінченко В.Г.

        Велику увагу адміністація ліцею приділила інформуванню батьків щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Наголосили, що випускникам ліцею 2018 року результати ЗНО з української мови буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Обговорили з батьками питання під’їзду до пунктів тестування, про наявність комплекту документів, які кожен випускник має пред’явити у пункті ЗНО. Розуміння важливості даного питання та відповідальне відношення учнів, їх батьків та педагогічних працівників ліцею дасть в цілому позитивний результат.

            

    

 

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (26.03.2018)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: