П`ятниця, 18.01.2019, 18:54
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Виховний захід «Толерантність врятує світ»
17 листопада у ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» відбувся виховний захід до Міжнародного дня толерантності на тему: «Толерантність врятує світ».
Захід підготувала і провела практичний психолог ліцею Зінченко Вікторія Геннадіївна. Метою заходу було ознайомлення учнів із поняттям «толерантність»; формування ціннісності ставлення молодої людини до самої себе; вміння спілкуватися з іншими людьми, взаємодіяти з ними на основі співчуття, співрозуміння та доброзичливості.
                         
В ході виховного заходу ведучі розкрили суть поняття «Толерантність», ознаки толерантної людини, розповіли про те, що саме в Біблії закладені норми поведінки толерантної людини. Закликали присутніх дотримуватися Бібілійних заповідей, порад батьків та наставників.
Психолог Зінченко В.Г. зазначила, що доброта завжди приносить радість не тільки оточуючим, але й тому, хто це добро творить та зачитала пам’ятку на кожен день, щодо толерантного ставлення до оточуючих нас людей.
Зі сцени лунали вірші, пісні та була представлена мініатюра, в яких закликалося, що потрібно проявляти якнайкращі моральні якості, терпимість до всіх, сприймати людину такою, як вона є, навіть коли її уподобання і вміння відрізняються від інших.
     
Поспішайте робити добро! Будьте добрими й щедрими, це поверниться вам сторицею.
Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (22.11.2017)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: