П`ятниця, 18.01.2019, 17:55
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Всеукраїнський тиждень права

3 10 по 14 грудня 2018 року в Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г. Боровенського проходить Всеукраїнський тиждень права, приурочений 70-ій річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

У рамках тижня права 10 грудня відбувся Всеукраїнський урок “Права людини”, на якому учні другого та третього курсу ліцею розглянули основні положення Загальної декларації прав людини, де проголошено, що людське життя, його безпека, гідність та громадянські, політичні, соціальні культурні права людини має захищати держава силою Закону.

12 грудня відбулася зустріч-діалог учнів першого курсу з інспектором ювенальної превенції Пащенком В’ячеславом Валерійовичем, на якій було обговорено питання про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєні правопорушення і злочини, за вживання алкоголю та наркотичних речовин, крадіжки та інше.

Учні другого курсу на виховному заході на тему: «Референдум як форма участі громадян в управлінні державою» ознайомилися із політико – правовими основами референдуму, особливостями прийняття публічно-владних рішень під час референдуму, обговорили права і обов’язки громадян перед державою.

13 грудня у Решетилівській районній бібліотеці відбулася зустріч учнів третього курсу з головним спеціалістом відділу бюро правової допомоги Федоровою Іриною Олександрівною та фахівцем із соціальної роботи Решетилівського районного центру в справах сім’ї, дітей та молоді Вовк Оленою Леонідівною на теми: «Дискримінація людини, її види» та «Торгівля людьми».

У бібліотеці ліцею діють тематичні виставки правового змісту: «Права людини понад усе», Знаємо свої права, виконуємо обов’язки»

Усі проведені заходи в рамках Тижня були спрямовані на широке інформування учнівської молоді, батьків про правову політику держави та законодавство, про права, обов’язки тf свободи юних громадян.

    

    

     

 

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (12.12.2018)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: