Понеділок, 19.11.2018, 08:09
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Вшанування пам'яті жертв Голодомору

   24 листопада, з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору, викладач історії Гусєва Г.М. провела відкритий загальноліцейний урок-суд на тему: «Голодомор 1932-1933 в Україні».

   Для кращого розуміння і усвідомлення сутності національної трагедії Ганна Миколаївна організувала проведення уроку-суду у формі рольової гри учасниками якої стали учні ліцею:

Суддя - Юрій Рескаленко

Народні засідателі – Ігор Сотник, Роман Кальник

Прокурор – Андрій Воронянський

Адвокат – Олександр Писаренко

Історик – Анна Скочко

Свідки: - Катя Стрілець, Оксана Мальгівська, Альона Терещенко, Максим Гвоздік, Ірина Гасенко, Марія Синяк, Ігор Ісичко.

   Учасники судового засідання розглянули справу про жорстокий злочин сталінізму проти українського народу, про організований режимом голод в 1932-1933 рр., жертвами якого стали мільйони ні в чому не винних людей. Вони ознайомили присутніх із історією Голодомору, зробили аналіз історичних фактів та давали власну оцінку масштабності тих подій з якою винищувався український народ.

   Присутні переглянули документальні відео- та фотоматеріали про жорстокі факти із життя українського народу в 1932-1933 роках. У відеосюжеті із спогадів очевидців йшлося про те, як відбувалася колективізація, вивезення зерна і їжі за кордон.

   В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі. Від озвучених та проілюстрованих фактів в учнів та педагогів на очах з’являлися сльози.

   Особливих емоцій суму, жалю і співпереживання додавали заходу музичні твори у виконанні Стрілець Катерини, Пахолко Дарини та її мами Пахолко Вікторії.

   Під акорди завершальної пісні «Нехай у вас буде всього доволі» усім глядачам було роздано булочні вироби, як знак пам’яті про померлих від голоду.

   По завершенню «судового засідання» викладач Гусєва Г.М. зазначила, що злочини строку давності не мають і побажала своїм вихованцям, щоб у кожному серці, душі, закріпилася думка про те, що людське життя безцінне, і ніяка влада не має права її знищити. Вивчайте, досліджуйте, любіть історію своєї держави. Хай в кожному серці живе Україна.

 

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (24.11.2017)
Переглядів: 99 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: