Понеділок, 19.11.2018, 08:51
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Засідання обласної секції викладачів предметів "Інформатика" та "Інформаційні технології"

   26 жовтня 2017 року на базі ліцею відбулося засідання обласної секції викладачів предметів «Інформатика" та «Інформаційні технології» ПТНЗ Полтавської області на тему «Учитель готується до хорошого уроку все життя…»

   Відкрила засідання обласної секції та ознайомила з планом її роботи методист НМЦ ПТО Н.В.Бойко. Привітала учасників семінару та ознайомила з роботою начального закладу директор ліцею Н.П. Спільна.

   Керівник секції Бойко Н.В. виступила з питання щодо плану реалізації експериментальної роботи «Системний підхід до створення електронних засобів навчального призначення педагогічними працівниками професійно-технічних навчальних закладів області». Наталія Валеріївна ознайомила з новими методами та засобами підготовки викладача до уроку, зокрема з новими та зручними інструментами для відображення процесу мислення і структуризації інформації у візуальній формі – ментальними картами знань та інструментами для їх створення, та новою технологією по створенню презентацій «скрайбінг» за допомогою якої можна привернути увагу слухачів, забезпечити їх додатковою інформацією та виокремити головні моменти.

   Викладач ліцею Рафальська Р.І. ознайомила присутніх з досвідом роботи з організації та проведення першого етапу уроку- етапу актуалізації опорних знань учнів як одного із ключових моментів уроку. Про сучасні шляхи і методи організації готовності учнів до уроку та перевірки домашнього завдання доповіла викладач Професійного аграрного ліцею м. Кобеляки М.О. Кобеляцька. Викладач Вищого професійного училища ім. А.О.Чепіги Остахова І.П. виступила з питання «Мета уроку, види. Методи та засоби її реалізації». Про інноваційні методи контролю за результатами навчальної діяльності учнів на уроці доповів викладач Полтавського професійного ліцею сфери послуг Рябов С.В. Майстер виробничого навчання ВПУ №7 м. Кременчука Манілова Т.В. виступила з питання «Використання тестових технологій як засіб удосконалення контролю навчальних досягнень учнів на уроці.» Викладач спецдисциплін Полтавського професійного ліцею Рябко І.П. говорила про диференційований підхід у навчанні та роботу з відстаючими учнями.

   Учасник семінару оглянули навчально-матеріальну базу Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г.Боровенського. По завершенню семінару були прийнятті рекомендації.

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (26.10.2017)
Переглядів: 95 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: