Понеділок, 10.12.2018, 00:38
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Засідання обласної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з професій сільськогого та лісового господарства

   03 травня 2018 року на базі ліцею відбулося засідання обласної секції викладачів та майстрів виробничого навчання з професій сільського та лісового господарства «Підвищення рівня ІКТ-компетентності педагогічних працівників». На захід завітали представників із 18-ти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області.

    Відкрили засідання обласної секції та ознайомили з планом роботи заступник директора НМЦ ПТО у Полтавській області Короп Т.С. та методист НМЦ ПТО Коцюба О.А. Директор ліцею Спільна Н.П. привітала учасників семінару, презентувала інноваційні напрямками роботи начального закладу та розповіла про вагомі здобутки педагогів і учнів ліцею. Майбутні трактористи привітали гостей щирою запальною піснею.

    

     Програма семінару була насиченою і плідною та складалася із теоретичної, практичної і екскурсійної частини.Керівник секції Коцюба О.А. виступила з питання «Використання засобів ІКТ в процесі самоосвіти педагогічних працівників – крок до підвищення професійної компетентності». Оксана Анатоліївна охарактеризувала складові інформаційно-комунікаційної компетентності педагогічних працівників, ознайомила із новими засобами ІКТ для підготовки викладача та майстра виробничого навчання до уроку та наголосила, що саме самоосвіта сьогодні є важливим кроком у підвищенні професійної майстерності кожного педагога.

   

   Учасники секції жваво обговорили новий ДС ПТО з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», про апробацію якого доповів Рудик А.В. ( ПТУ № 53 с. Войниха.).

    

     Викладач-методист спецпредметів, голова методичної комісії з підготовки трактористів-машиністів ДНЗ «Решетилівський аграрний професійний ліцей імені І.Г. Боровенського» Жук Станіслав Петрович поділився досвідом роботи із використання ІКТ технологій у навчальному та позаурочному процесі при підготовці майбутніх трактористів. Станіслав Петрович також ознайомив колег області з мультимедійним методичним кейсом, який розробив з теми «Сівалки» та показав наочно, як створювати тести у тестовій програмі test-W.

     

 Учасники обласної секції оглянули навчально-матеріальну базу ліцею, побували у новому спортивному комплексі.

    

   Наступним елементом роботи секції був виїзд на навчальне господарство ліцею. Директор ліцею Спільна Н.П. та агроном Овчінніков О.І. розкрили всі «секрети» господарювання. Гості милувалися весняною красою квітучого саду яблунь та отримали відповіді на всі запитання щодо технологій висадження та догляду за смородиною, малиною, клубникою.

   

  

  По завершенню семінару були підведені підсумки і прийняті рекомендації.

  Колективу Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г.Боровенського приємно, що колеги області висловлювали схвальні відгуки про роботу нашого навчального закладу.

 

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (03.05.2018)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: