Понеділок, 10.12.2018, 00:36
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Засідання педагогічної ради за підсумками І семестру 2017/2018 н.р.

29.12 2017 року відбулося засідання педагогічної ради на якій педагоги ліцею обговорили підсумки навчально-виховної та методичної роботи за І семестр 2017-2018 навчального року та виробили напрямки підвищення ефективності педагогічної діяльності колективу на новий семестр.

Директор ліцею Спільна Н.П. привітала членів педагогічної ради із завершенням 2017 року. Підкреслила, що він був плідним і насиченим різними вагомими здобутками на рівні району і області.

Заступник з навчально-виховної роботи Болбат С.Ю. прозвітувала про підсумки навчально-виробничої роботи за І семестр 2017-2018 навчального року та окреслила завдання на ІІ семестр. Заступник директора з виховної роботи Шелест Л.Я говорила про підсумки виховної роботи в ліцеї.

Методист ліцею Рафальська Р.І. узагальнила стан роботи над єдиною методичною проблемою.

Голови методичних комісій із загальноосвітньої підготовки - Деньга С.І., Гусєва Г.М., із підготовки трактористів-машиністів - Жук С.П., із підготовки пекарів, лаборантів ХБА - Самченко Н.М., із підготовки кухарів, кондитерів – Шевченко І.В., із підготовки зварників, водіїв - Мотузко П.В. висвітли роботу методичних комісій за звітній період.

Інженер з охорони праці Вовк С.М. доповів про дотримання вимог безпеки у навчальних, виробничих приміщеннях, гуртожитку та на території ліцею.

На завершення директор ліцею Ніла Петрівна Спільна відзначила, що трудовий колектив ліцею прикладає максимум зусиль для забезпечення якісного навчання, виховання, комфортного проживання і дозвілля учнів закладу.Попереду нові плани і задуми, направлені на процвітання навчального закладу, розвиток інноваційного освітнього середовища ліцею для якісної підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів.

    

    

    

    

    

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (29.12.2017)
Переглядів: 133 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: