П`ятниця, 18.01.2019, 18:05
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Здобутки в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності

19 квітня відбувся другий етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Нове покоління». Конкурс серед учнів закладів профтехосвіти Полтавщини проводиться щорічно. Його метою є активізація та розвиток самодіяльної творчості, створення умов для творчого, естетичного і духовного розвитку учнівської молоді.

Учасників заходу вітала директор Департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко, яка, відкриваючи захід, відмітила, що дуже важливо, коли молодь приділяє увагу не лише навчанню, а й має цікаві та різноманітні захоплення.

На сцені Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді презентували свою творчість близько 300-т учасників з усіх навчальних закладів системи профтехосвіти - це переможці шести зональних оглядів, які відбулися у лютому-березні поточного року.

Конкурсна програма складалася з 62-х номерів.

Приємно, що показовим на сцені великої зали став виступ жіночого ансамблю нашого ліцею з піснею «Над Україною». У конкурсній боротьбі призерами стали команда учнів ліцею Street workout, хор з піснею «На добро» та чоловічий ансамбль з піснею «Сонце ласкаве». Схвальні відгуки отримали - вокалістка Дарина Пахолко та декламатор Олександр Кандиба.

Гордимося здобутками та талантами учнів та педагогів ліцею.

         

         

         

          

         

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (22.04.2018)
Переглядів: 75 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: