Середа, 20.03.2019, 06:03
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Зустріч із батьківською громадськістю

    26 жовтня 2018 року у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г.Боровенського відбулася зустріч адміністрації ліцею, керівництва навчальних груп із батьківською громадськістю.
Разом із батьками учнів ліцею обговорили завдання педагогічного і батьківського колективів із підвищення якості професійної підготовки і виховання учнівської молоді, організацію та проведення ДПА, ЗНО-2019.
Директор ліцею Спільна Н.П., заступники, старший майстер розповіли про організацію освітнього процесу в ліцеї, перспективи його розвитку, шляхи співпраці із роботодавцями, партнерство з батьками у вихованні і навчанні учнів ліцею.
     На зустріч запросили працівника Решетилівського відділення поліції Пащенка В.В., який висвітлив питання правової освіти батьківської громадськості. Шляхом діалогу з батьками обговорили життєво важливі проблеми навчання і виховання підлітків.
      Актуальними залишаються слова В.О.Сухомлинського, який стверджував, що час і батькам, і педагогам глибоко усвідомити, що ні заклад освіти без сім’ї, ні сім’я без закладу освіти не можуть справитись з найтоншим, найскладнішим завданням – становлення людини.

 

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (25.10.2018)
Переглядів: 73 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: