Середа, 20.03.2019, 05:27
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
Гаряча лінія
Меню сайту
Друк сторінки

Новини

Головна » Статті » Наші НОВИНИ

Звіт керівника обласної ШПД Самченко Н.М. на навчально-методичній раді НМЦ ПТО у Полтавській області

    31.01.2018 року викладач ДНЗ "Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського", голова методичного об'єднання з інтегрованої професії «Пекар. Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу» Надія Михайлівна Самченко звітувала на обласній навчально-методичній раді НМЦ ПТО у Полтавській області про роботу обласної школи передового педагогічного досвіду "Інтегроване навчання як засіб досягнення цілісної системи знань учнів та запорука успішного опанування професії". Самченко Н.М. очолювала роботу обласної ШПД впродовж 2017 року. Координатором школи була методист НМЦ ПТО у Полтавській області Дмитренко Т.В. Слухачами школи були педагогічні працівники закладів професійно-технічної освіти Полтавської області з професій «Пекар» та «Кондитер».

   Підґрунтям для створення цієї ШППД стала участь педпрацівників ліцею Самченко Н.М. та Плюти А.І. у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти, які представили проект «Інтегроване навчання як засіб досягнення цілісної системи знань учнів та запорука успішного опанування професії, соціальної адаптації, високої конкурентоспроможності і професійного зростання» (на прикладі вивчення теми «Технологія виготовлення та оздоблення виробів з пряничного тіста»). Цей проект зайняв І місце серед професійно-технічних закладів області другого атестаційного рівня.

     За якісну організацію роботи школи передового досвіду «Інтегроване навчання – як засіб досягнення цілісної системи знань учнів та запорука успішного опанування професії» Самченко Н.М. нагороджена Грамотою НМЦ ПТО у Полтавській області.

Категорія: Наші НОВИНИ | Додав: rajarafalska5 (02.02.2018)
Переглядів: 116 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: